Aktuality

1.2.2020: Pod záložkou Ke stažení si můžete stáhnout rozvrh cvičení power yogy pro období únor-červen 2020. V ceníku firmy Saloos došlo opět k několika úpravám.

22.1.2020: Do ceníku výrobků firmy Saloos, jsme doplnili novinky pro rok 2020.

19.1.2020: Pod záložkou Cvičení v sekci Běžecký trénink, naleznete doplněný tréninkový plán na dalších 8týdnů.

5.1.2020: Pod záložkou Cvičení, v sekci Kruhový trénink, naleznete informace o velmi účinném cvičení, které se dá praktikovat kdekoli bez jakýchkoli investic do vybavení. Vzorové cvičební plány si můžete stáhnout pod záložkou Ke stažení.

4.1.2020: Po vánočních prázdninách se opět rozbíhá cvičení power yogy. V pondělí 6.1.2020 ve 20:00, zahajujeme již 16.ročník.

1.1.2020: V novém roce Vám všem přejeme především pevné zdraví, protože to je to nejcennější co máme. Dále radost z každodenních maličkostí, protože jsou to právě každodenní radosti, které jsou kořením života. A nakonec neustávající optimismus, díky kterému můžete překlenout i méně světlá období. Mějte šťastný rok 2020. Dana a Vojta.

19.12.2019: Před vánoční přestávkou jsme ještě stihli přidat pod záložku Cvičení, další druh pohybové aktivity. Tentokrát se jedná o celomotorický test. Cvičení vhodné pro každého, kdo se chce hýbat a chce začít ihned, bez nutnosti si cokoli kupovat.

14.12.2019: Je před námi vánoční přestávka ve cvičení Power Yogy. Přejeme Vám, abyste tento čas prožili v klidu a pohodě a aby se Vám vyhnul předvánoční shon a stres. My dva, se o to také pokusíme, proto od 20.12. 14hodin do 1.1.2020, budeme mimo dosah telefonů a emailu. Krásné a pohodové Vánoce. Dana a Vojta.

09.12.2019: Zveřejnili jsme aktualizovaný a doplněný ceník kosmetiky saloos. Od teď, až do vydání nového ceníku, platí ceník s indexem 2020a.

07.12.2019: Do dokumentů, které se nacházejí pod záložkou Ke stažení, jsme přidali QR kódy. Můžete tak využít rychlého přístupu na tu část našich internetových stránek, která s dokumenty souvisí. Takže např. když budete chtít vědět, zda se koná cvičení power yogy, stačí načíst QR kód z vytištěného letáku power yogy a načte se Vám odkaz na rozvrh. Když budete chtít vědět více o našich masáží, tak z vytištěného ceníku načtete QR kód a odkaz Vás nasměruje na popis jednotlivých masáží. Atp.

30.11.2019: Pod záložkou Cvičení, v sekci Fitness, naleznete informace ke cvičebním plánům, které si můžete stáhnout pod záložkou Ke stažení. Pod záložkou Cvičení, v sekci Běžecký trénink naleznete informace, jak se připravit na 1.závod.

23.11.2019: Pod záložkou Výživa, naleznete nové informace týkající se výživy pro sportovce a informace o výživě podle krevních skupin. Pod záložkou Ke stažení, navíc naleznete v souboru Body pro měření, obrázek s vyznačenými místy, kde provádět měření % tělesného tuku. Pod záložkou Cvičení v sekci Běžecký trénink, naleznete doplněný tréninkový plán na dalších 8týdnů.

17.11.2019: Pod záložkou Výživa, naleznete doplněné a aktualizované informace týkající se výživy. Tato část je nyní rozdělena do čtyř sekcí. V první sekci naleznete všeobecné informace určené pro každého, kdo se zajímá o zdravé stravování. Ve druhé naleznete kalkulátory obezity. Ve třetí naleznete informace o hubnutí. Na čtvrté sekci, která se bude věnovat výživě pro sportovce, pracujeme a bude zveřejněná během následujících týdnů.

09.11.2019: Nově zde naleznete pod záložkou Cvičení rozsáhlou sekci věnující se běhu, cvičení s vlastní vahou, fitness, strečinku a rehabilitačnímu cvičení. Pod záložkou Knihy, odkazy na tituly, které by Vám mohli pomoci při cvičení a změně životního stylu. Pod záložkou Ke stažení, pak ceníky, rehabilitační cvičební plány zaměřené proti bolesti bederní, hrudní a krční části zad a chodidel a cvičební plány pro běžecké novice. Nakonec jsme přepracovali sekci věnující se masážím a prodeji. Na sekci věnující se výživě pracujeme a bude zveřejněná během následujících týdnů.

09.11.2019: Spuštění přepracované, doplněné a aktualizované verze našich internetových stránek. Pod záložkou Aktuality, naleznete informace o novinkách na našich internetových stránkách nebo v našich službách. Pod záložkou Rozvrh, termíny kdy bude anebo nebude, probíhat cvičení power yogy. Pod záložkou Masáže, informace o druzích masáží, které provádíme. Pod záložkou Cvičení, informace o druzích cvičení, které nabízíme. Pod záložkou Výživa, informace o výživě, které by Vám mohli pomoci v péči o Vaše zdraví. Pod záložkou Prodej, informace o dárkových poukazech a produktech firmy Saloos, které je možné si objednat naším prostřednictvím. Pod záložkou Knihy, informace o zajímavých knihách, které se týkají cvičení a výživy. Pod záložkou Ke stažení, si můžete stáhnout ceníky a cvičební plány. Pod záložkou Kontakt, informace kdy, jak a na koho se máte obrátit v případě, že se chcete objednat na masáž, cvičení nebo chcete jen nějakou informaci. Doufáme, že se Vám nová podoba našich stránek bude líbit, a že zde naleznete mnohem více užitečných informací.

© 2004 Vojta Palek
Design by Vojta Palek