Masérské a tělovýchovné služby

Domu Logo

Aktuality

Mobil Email Adresa

Vytvořeno: 9.11.2019
Aktualizováno: 20.1.2023

Legenda k barevnému zvýraznění:
 • Akce
 • Novinky
 • Připravuji
 • Omezení
 • Zajímavosti
 • Závody

  Zde jsou uvedeny novinky od 1.ledna do 31.prosince aktuálního roku:

  20.1.2023 - SLEVA 50-100%.: Pod záložkou Stahuj si stáhněte formulář Poukaz na slevu. Vytiskněte ho na formát A5 a vyplňte do něj Vaše jméno a příjmení. Doporučte mé služby a dotyčné osobě předejte vyplněný formulář. Zároveň jí řekněte, aby mi Vámi vyplněný formulář předala. Tím se formulář vrátí zpět ke mně a při příští masáži budete moct využít slevu. Za každou osobu, které doporučíte mé služby a která mi předá formulář s Vaším jménem, získáváte 50% slevu. Za dvě osoby budete mít tedy masáž zcela zdarma. Nezapomeňte, že na každou osobu musí být nový formulář s Vaším jménem. Jediné dvě podmínky jsou, že osoba, která dává doporučení je již mým klientem a že osoba, které dává doporučení, u mě nikdy na masáži nebyla. Slevu lze použít pouze pro nejoblíbenější masáž, a to rekondiční masáž zad a šíje. Pokud chodíte na masáže do salonu Isis, můžete slevu čerpat v salonu Isis. Pokud využíváte masáže v pohodlí domova, můžete slevu čerpat doma. Tato akce platí do odvolání.

  13.1.2023 - SOUTĚŽ 16.1.-16.2.: Když se přihlásíte ke sledování mého facebookového profilu a objednáte se na jakoukoli masáž, můžete se zúčastnit soutěže o kosmetický balíček značky Saloos v hodnotě 615Kč. Balíček obsahuje masážní olej relax 125ml, aroma rollon antistres 9ml a kokosovou péči čokoláda 100ml. Soutěže se mohou zúčastnit jak stávající zákazníci, tak zákazníci noví. Stejně tak i ti, kteří můj profil již sledují. Podmínkou účasti v soutěži je, že masáž musí proběhnout v období od 16.1. do 16.2.2023, že v té době budete sledovat můj profil a že mi po masáží řeknete, že se chcete soutěže zúčastnit. Abych mohl ověřit, že sledujete můj profil, tak nesmíte mít vypnuté zobrazování, které stránky se vám líbí. Jinak se mi totiž nezobrazíte mezi sledujícími. Ze všech přihlášených zájemců, dne 18.2.2023, vylosuji výherce. Jeho jméno bude zveřejněno na mých internetových stránkách a na facebookovém profilu. Cena bude předána výherci po domluvě, co nejdříve.

  11.1.2023 - WhatsApp: Od dnešního dne mě můžete kontaktovat i prostřednictvím WhatsAppu.

  8.1.2023: Sbírku vtipů o sportovcích jsem rozšířil o pár vtipů o dietách. Přeji vám příjemnou zábavu při jejich čtení.

  6.1.2023 - Facebook: Nakonec se mi podařilo zvítězit nad technikou, a tak mám konečně i já od dnešního dne také firemní profil na Facebooku. Naleznete mě tam pod jménem: Vojta PALEK - Váš MASÉR. Již nyní je tam souhrn nejdůležitějších informací ohledně masáží a další se budou brzy objevovat. První ze čtyř plánovaných novinek je tak realizována.

  1.1.2023: V průběhu roku 2023 bych rád uvedl několik novinek. To jestli se mi to nakonec podaří, bude záležet na několika věcech, takže se nechte překvapit.
  1/ Tejpování – Již několik let bych rád mojí nabídku služeb rozšířil o tuto výbornou techniku. Dlouho jsem čekal, než tejpování začnou vyučovat i v masérské škole Refit, kde jsem absolvoval většinu kurzů. Když jsem se konečně dočkal a na vypsaný kurz se přihlásil, tak přisel covid a kurz byl zrušený. Následující dva termíny mi nevyhovovaly. V tomto roce, ale tejpování bude. Pro jistotu mám, již vybranou i další školu, kde bych tento kurz mohl absolvovat.
  2/ Cvičení na YouTube – Když jsem před několika lety na svých stránkách zveřejnil 4 druhy rehabilitačního cvičení zaměřeného na odstranění bolestí zad a chodidel, tušil jsem, že pouhý slovní popis jak tato cvičení provádět, asi nebude stačit. To se mi později potvrdilo. Takže bych v průběhu tohoto roku chtěl tato cvičení natočit a uveřejnit.
  3/ Podcast – Občas se mě někdo z klientů zeptá, jak jsem se vlastně dostal k masírování. To mě inspirovalo a začal jsem připravovat podcast s názvem Jak jsem se stal masérem. Pokud se to povede, tak by mohl být letos hotový.
  4/ Facebook – Nikdy jsem nebyl velkým příznivcem sociálních sítí a nikdy jsem se tím netajil. Když začal covid, tak jsem přemýšlel, jak si udržet kontakt se zákazníky a jak je informovat o novinkách. Nakonec jsem se rozhodl, že zkusím facebook. To jsem ale netušil, že se dozvím, že nemohu mít účet na facebooku, protože moje aktivity se neshodují s jejich kodexem a pravidly. Vzhledem k tomu, že jsem facebook nikdy předtím nepoužíval, to bylo zvláštní. Řekl jsem si, že tomu dám ještě jednu šanci a že to letos zkusím ještě jednou.

  1.1.2023: Přehled nejdůležitějších novinek z roku 2022:
  1/ Bezhotovostní QR platby - Od února loňského roku můžete za mé služby platit i bezhotovostně prostřednictvím QR platby v internetovém bankovnictví ve vašem smartphonu.
  2/ Katalog masáží 2023 - Ke konci roku 2022 jsem pro rychlejší orientaci v mé nabídce udělal přehledný katalog masáží s jejich stručným popisem. Katalog naleznete zde.
  3/ Vylepšení internetových stránek - V průběhu roku jsem neustále pracoval na vylepšování internetových stránek. Zjednodušil jsem základní strukturu pro snadnější orientaci na stránkách, přidal vyhledávací okno, tlačítko pro rychlé volání a tlačítko pro napsání mailu. Stručné představení mých služeb v angličtině a nové logo.
  4/ Nový dárkový poukaz 2023 - Po delší době jsem ke konci roku pozměnil a vylepšil vzhled dárkových poukazů. Na ukázku titulní strany dárkového poukazu se můžete podívat zde.

  1.1.2023: V novém roce vám přeji především hodně zdraví, humoru, optimismu a splnění vašich snů. Bohužel jsem byl nucen pro nadcházející rok zvýšit ceny masáží. Věřím, ale že i po tomto zdražení zůstanou mé služby dostupné široké veřejnosti. Nový ceník naleznete zde. Přeji vám, aby to byla jediná negativní zpráva v tomto roce. Tedy pokud právě nečekáte výsledky covid testu. Váš masér Vojta

  © 2004-2023 Vojta Palek
  Design by Vojta Palek