Masérské a tělovýchovné služby

Domu Logo

Aktuality

Mobil Email Adresa

Vytvořeno: 9.11.2019
Aktualizováno: 1.9.2023

Legenda k barevnému zvýraznění:
 • Akce
 • Novinky
 • Připravuji
 • Omezení
 • Zajímavosti
 • Závody

  Zde jsou uvedeny novinky od 1.ledna do 31.prosince aktuálního roku:

  1.9.2023 - Permanentky na masáže: Od 1.9.2023 máte možnost zakoupit si permanentky na masáže a chodit tak na masáže za zvýhodněné ceny. V prodeji jsou dva druhy permanentek. První má platnost 12 měsíců od data vystavení, stojí 3.500Kč a opravňuje vás k čerpání 11 půlhodinových základních masáží. Tzn., že zaplatíte 10 masáží a 11. masáž máte zdarma. Druhá permanentka má platnost 6 měsíců od data vystavení, stojí 2.000Kč a opravňuje vás k čerpání 6 půlhodinových základních masáží. Tzn., že u 5masáží zaplatíte plnou cenou a 6. masáž máte za cenu zvýhodněnou. Permanentky lze využít pouze na následující základní masáže: 1. Baňková masáž. 2. Havajská masáž. 3. Indická masáž. 4. Jemné techniky. 5. Rekondiční masáž zad a šíje. 6. Rekondiční masáž horních končetin. 7. Rekondiční masáž dolních končetin. 8. Rekondiční masáž celková. S tím, že masáže č. 1-6 jsou na permanentce počítány jako jedna masáž. Masáž č. 7 jako 2 masáže. A masáž č. 8 jako 4 masáže. Permanentka je nepřenosná a masáže z ní může čerpat pouze jedna osoba, a to ta, na kterou je permanentka vystavená. Majitel permanentky nemůže tedy nikoho pozvat na masáž. V případě ztráty nevzniká žádný nárok na vystavení nové permanentky. Pokud zapomenete permanentku přinést na masáž, budete platit plnou cenu. Permanentky lze použít jak na masáže v kosmetickém salonu Isis, tak na masáže v pohodlí vašeho domova.

  1.8.2023: Od dnešního dne, jsou dárkové poukazy do kosmetického salonu Isis, opět v prodeji.

  28.7.2023 - Změna provozní doby: Dalším z opatřeních, díky kterému snad bude možné zachovat masáže v kosmetickém salonu Isis, je změna provozní doby. Po 18letech, kdy jsem v salonu masíroval v úterý a v pátek, budou nově masáže, od 1.srpna 2023, v úterý a ve čtvrtek. Rozsah hodin zůstane stejný, tedy v sudé týdny úterý 8:30-16:30 a čtvrtek 11:30-20:00. V liché týdny pak úterý 11:30-20:00 a čtvrtek 8:30-13:30. Za zákazníky domů budu pak jezdit v pondělí, ve středu a v pátek v čase 8:30-20:00. Děkuji za pochopení. Váš masér Vojta

  1.7.2023 - Nový ceník: Pravděpodobně víte, že jsme do kosmetického salonu Isis, od února, usilovně hledali nové kolegyně, jako náhradu za tři kolegyně, které nás v průběhu posledních 18měsíců opustily. Bohužel se nenašel nikdo, kdo by doplnil náš kolektiv, a tak jsme na pronájem prostor, kde salon sídlí, zůstali pouze dva, čímž neúnosně vzrostly náklady na nájem. Vyvstalo tak přede mnou těžké rozhodnutí, zda ukončit moji činnost v salonu anebo se pokusit tuto situaci nějak vyřešit. Vzdát jsem to nechtěl. Pokoušel jsem se tedy najít jiné prostory v Hořovicích, kam bychom se přesunuli, ale ani zde jsem nebyl úspěšný. Poslední možnost, která mi zůstala, byl nepopulární krok, zvýšení ceny. Vzhledem k tomu, že mi již nic jiného nezbývalo, protože nemám žádný jiný zdroj, ze kterého bych vyšší náklady dotoval, jsem byl nucen tento krok učinit. Proto od 1.7.2023 dochází opět ke zvýšení ceny masáží. Zvýšení cen se tentokrát týká pouze masáží v salonu Isis. Ceny masáží v pohodlí Vašeho domova zůstanou až do konce roku beze změny. Nový ceník naleznete zde. Děkuji za pochopení. Váš masér Vojta

  1.6.2023: Vzhledem k nejisté budoucnosti kosmetického salonu Isis, jsem se rozhodl až do odvolání pozastavit prodej dárkových poukazů na masáže do salonu. Od 1.6.2023 je tak možné zakoupit pouze dárkové poukazy na masáže u zákazníka doma.

  27.4.2023 - NÁPADY 27.4.-31.5.: Pomozte mi zkvalitnit, popřípadě rozšířit mé služby a získejte 25minutovou rekondiční masáž zad a šíje zcela zdarma. Přesto, že se neustále snažím rozšiřovat a zkvalitňovat mé služby a usnadňovat jejich využití, tak občas mi už dojdou nápady. Proto se obracím na Vás, kteří mojí nabídku vidíte z jiného úhlu pohledu než já, z pohledu zákazníka. Víte o něčem, co Vám v mojí nabídce chybí a co by mnou nabízené služby vhodně doplnilo nebo zlepšilo? Tak mi napište co, proč a jak. Co by se Vám líbilo. Proč by se Vám to líbilo. A jak si, představujete, že by to mělo fungovat. Nejlepší nápady, které mě zaujmou, nejen, že realizuji, ale také odměním masáží zdarma. Vaše nápady mi pište do 31. května 2023 na můj email. Samozřejmě, že by se mělo jednat o něco, co souvisí s profesí maséra, popřípadě instruktora fitness a co ještě nemám v nabídce anebo se nechystám letos anebo v budoucnu realizovat (Zde je přehled chystaných novinek: Začátkem léta zvažuji rozšíření pracovní doby na každou 2. sobotu od 9:00 do 13:00. V průběhu léta se mi snad povede natočit rehabilitační cvičení a zveřejnit ho na kanále YouTube. Od září bych rád zavedl permanentky na masáže, kdy zaplatíte 10 masáží a 11. masáž budete mít zdarma. Týkat se to bude pouze základních masáží, kromě policejní masáže a kineziotejpování. Na podzim jsem si nechal podcast s názvem Jak jsem se stal masérem. Na konec roku mám v plánu ještě absolvování kurzů zaměřených na ošetření spoušťových bodů a na fasciální techniky. V trochu vzdálenější budoucnosti bych pak rád do mé nabídky zařadil ještě Dornovu metodu a bambusovou masáž.) Váš návrh by měl být zároveň smysluplný a realizovatelný a měl by být přínosem jak pro zákazníky, tak pro mě. Po 31. květnu odpovím na každý návrh, který bude mít hlavu a patu. Napíši Vám, jestli se mi líbí a realizuji ho, anebo proč jsem ho odmítl. Děkuji předem za všechny inspirativní nápady.

  19.4.2023: Na rok 2023, jsem naplánoval další zajímavé novinky.
  5/ Pracovní soboty - Pravděpodobně od začátku července, rozšířím pracovní dobu o každou 2. sobotu od 9:00 do 13:00. Podle zájmu, pak upravím četnost těchto pracovních sobot.
  6/ Permanentky - Od září bych rád zavedl permanentky na masáže, kdy zaplatíte 10 25minutových masáží a 11. masáž budete mít zdarma. Týkat se to bude pouze základních masáží, kromě policejní masáže a kineziotejpování. Permanentku bude moct využívat vždy jen jedna osoba, tzn. že, nebude moct nikoho pozvat. Platnost bude 1 rok od data vystavení a bude tak odměnou pro pravidelné zákazníky. Realizováno k 1.9.2023.
  7/ Spoušťové body - Ošetření spoušťových bodů nebudu mít jako samostatnou techniku, ale chtěl bych ji zahrnout do ostatních masáží.
  8/ Fasciální techniky - Fasciální techniky nebudu mít jako samostatnou techniku, ale chtěl bych ji zahrnout do ostatních masáží.

  11.4.2023 - Usain Bolt: Zajímavý film o nejrychlejším člověku světa nese název: I am Bolt a dává nahlédnout do olympijské přípravy tohoto fenoménu. Více se dočtete zde.

  5.4.2023 - Zhubněte zdravě: Od neděle 9.4.2023 naleznete na mé facebookové stránce nový 10dílný seriál věnovaný zdravému hubnutí, vytvořený na základě mých vlastních zkušeností. S několika denním zpožděním se pak bude objevovat zde na mých internetových stránkách.

  1.4.2023 - Kineziotejpování: S velkým potěšením mohu oznámit, že mám tuto techniku od dnešního dne konečně v nabídce. Sice to trvalo několik let, ale nakonec se to povedlo a stojí to za to. A v čem, že je tato technika tak dobrá? Mimo jiného velice rychle, a to v řádu několika minut, pomáhá od bolesti. To už stojí za vyzkoušení. Nebo ne? Kineziotejpování je vhodné např. při blokaci krční páteře, zamrzlém rameni, tenisovém lokti, syndromu karpálního tunelu, blokaci SI skloubení, bolesti kyčlí a kolen anebo při ochablých vazech kotníku. Více informací se dočtete zde. Další z plánovaných novinek je tak realizovaná.

  31.3.2023 - Česká televize konečně odvysílala video z extrémního závodu 1000 miles adventure 2022.

  18.3.2023 - Výsledek soutěže 17.2.-17.3.: Tentokrát je soutěž bez vítěze.

  19.2.2023 - Hledáme nové kolegyně do kosmetického salonu Isis. V průběhu covidu bohužel náš kolektiv opustily dvě kolegyně a tak za ně nyní, kdy se situace vrátila do normálu, hledáme náhradu. Salon Isis funguje tak, že máme společně pronajaté prostory, které sdílíme a dělíme se o náklady. Každý máme živnostenský list a nikoho tedy nezaměstnáváme. Každý je sám sobě šéfem. Což je velká výhoda. Každý si objednává své zákazníky a stejně tak platby za služby si každý inkasuje sám. Další výhoda je, že se salon nachází v centru Hořovic v Pražské ulici 12. Salon je na této adrese již více než 20 let. V provozovně je příjemné prostředí a tvoříme přátelský kolektiv. Navíc nájem, který platíme, je docela rozumný a je možnost začít ihned. Měsíční nájem včetně všech poplatků, nájem, elektřina, plyn, voda, popelnice, týdenní úklid, činí 5.000Kč za měsíc. Kdybyste se tedy k nám chtěla přidat, tak mě prosím kontaktujte na telefonním čísle +420 737 864 039. Obrátit se můžete rovněž na kolegyni Martinu na telefonním čísle +420 721 942 016. Anebo kdybyste věděla o někom, koho by tato nabídka mohla zaujmout, tak mu prosím na nás předejte kontakt. Děkuji.
  Hledáme:
  1/ Pedikérku - Pedikérka sdílí místnost s masérem, tedy se mnou. Jedna polovina místnosti je zařízena pro maséra, druhá polovina pro pedikérku. Není ale možné, aby oba pracovali najednou. Předchozí pedikérka poskytovala své služby v salonu každou středu. Místnost je jinak volná kromě středy také v pondělí a ve čtvrtek.
  2/ Kosmetičku - Kosmetičky využívají větší samostatnou místnost, kde jsou 3 kosmetická lehátka a lehátko, kde provádějí depilaci. Zde je volná kapacita na celý týden.
  3/ Manikérku - Manikérky dříve pro práci využívali recepci. Když přišel covid, tak se rozesadily. Následně ta, co zůstala na recepci, skončila. Vzhledem k tomu, že manikérka potřebuje relativně málo prostoru i vybavení, tak se pro ní vždy bez problémů místo najde.
  4/ Kadeřnici - Dámská kadeřnice v našem salonu nikdy nebyla, přesto si myslím, že by se k nám hodila. Místnost, kterou nazýváme recepcí, by pro kadeřnici byla ideální. Tato místnost je momentálně zcela bez využití.
  5/ Permanentní make-up - Rádi bychom rozšířili naši nabídku i o tuto službu, kterou v našem salonu zatím nemáme.
  6/ Lepení řas - Rádi bychom rozšířili naši nabídku i o tuto službu, kterou v našem salonu zatím nemáme.

  18.2.2023 - Výsledek soutěže 16.1.-16.2.: Kosmetický balíček Saloos v hodnotě 615Kč získala Míša Š.

  17.2.2023 - SOUTĚŽ 17.2.-17.3.: Uhodněte, kolik masáží jsem dělal ve třetím týdnu tohoto roku a vyhrajte rekondiční masáž zad a šíje. Soutěže se může zúčastnit každý, kdo je přihlášený ke sledování mého facebookového profilu. Stačí mi mezi 17.2. a 17.3., poslat email a do předmětu napsat: soutěž …. . Místo teček napište Váš tip. 18.3. bude zveřejněno jméno výherce na mých internetových stránkách a na facebookovém profilu. Pokud by se podařilo více lidem uhodnout správný počet, tak masáž vyhraje každý z nich. Pokud by se to nikomu nepodařilo, tak ze všech soutěžících vylosuji jednoho, který získá masáž zdarma. Výherci pošlu dárkový poukaz na email, ze kterého poslal svůj tip. (Jako měrnou jednotku masáže používám půl hodinu. Tzn., že hodinovou masáž počítám jako dvě masáže, hodinu a půl dlouhou masáž jako tři masáže a dvou hodinovou masáž jako čtyři masáže.) Do soutěže může každý zájemce poslat pouze jeden tip.

  20.1.2023 - SLEVA 50-100%.: Pod záložkou Stahuj si stáhněte formulář Poukaz na slevu. Vytiskněte ho na formát A5 a vyplňte do něj Vaše jméno a příjmení. Doporučte mé služby a dotyčné osobě předejte vyplněný formulář. Zároveň jí řekněte, aby mi Vámi vyplněný formulář předala. Tím se formulář vrátí zpět ke mně a při příští masáži budete moct využít slevu. Za každou osobu, které doporučíte mé služby a která mi předá formulář s Vaším jménem, získáváte 50% slevu. Za dvě osoby budete mít tedy masáž zcela zdarma. Nezapomeňte, že na každou osobu musí být nový formulář s Vaším jménem. Jediné dvě podmínky jsou, že osoba, která dává doporučení je již mým klientem a že osoba, které dává doporučení, u mě nikdy na masáži nebyla. Slevu lze použít pouze pro nejoblíbenější masáž, a to rekondiční masáž zad a šíje. Pokud chodíte na masáže do salonu Isis, můžete slevu čerpat v salonu Isis. Pokud využíváte masáže v pohodlí domova, můžete slevu čerpat doma. Tato akce platí do odvolání.

  13.1.2023 - SOUTĚŽ 16.1.-16.2.: Když se přihlásíte ke sledování mého facebookového profilu a objednáte se na jakoukoli masáž, můžete se zúčastnit soutěže o kosmetický balíček značky Saloos v hodnotě 615Kč. Balíček obsahuje masážní olej relax 125ml, aroma rollon antistres 9ml a kokosovou péči čokoláda 100ml. Soutěže se mohou zúčastnit jak stávající zákazníci, tak zákazníci noví. Stejně tak i ti, kteří můj profil již sledují. Podmínkou účasti v soutěži je, že masáž musí proběhnout v období od 16.1. do 16.2.2023, že v té době budete sledovat můj profil a že mi po masáží řeknete, že se chcete soutěže zúčastnit. V případě, že jste v daném časovém období byla na masáži, ale nevěděla jste, že soutěž probíhá, nebo jste se zapomněla do soutěže přihlásit, tak to můžete učinit dodatečně. Stačí mi poslat zprávu, email nebo mi zavolat, že chcete být zařazena do soutěže. Abych mohl ověřit, že sledujete můj profil, tak nesmíte mít vypnuté zobrazování, které stránky se vám líbí. Jinak se mi totiž nezobrazíte mezi sledujícími. Ze všech přihlášených zájemců, dne 18.2.2023, vylosuji výherce. Jeho jméno bude zveřejněno na mých internetových stránkách a na facebookovém profilu. Cena bude předána výherci po domluvě, co nejdříve.

  11.1.2023 - WhatsApp: Od dnešního dne mě můžete kontaktovat i prostřednictvím WhatsAppu.

  8.1.2023 - Vtipy: Sbírku vtipů o sportovcích jsem rozšířil o pár vtipů o dietách. Přeji vám příjemnou zábavu při jejich čtení.

  6.1.2023 - Facebook: Nakonec se mi podařilo zvítězit nad technikou, a tak mám konečně i já od dnešního dne také firemní profil na Facebooku. Naleznete mě tam pod jménem: Vojta PALEK - Váš MASÉR. Již nyní je tam souhrn nejdůležitějších informací ohledně masáží a další se budou brzy objevovat. První ze čtyř plánovaných novinek je tak realizována.

  1.1.2023: V průběhu roku 2023 bych rád uvedl několik novinek. To jestli se mi to nakonec podaří, bude záležet na několika věcech, takže se nechte překvapit.
  1/ Kineziotejpování - Již několik let bych rád mojí nabídku služeb rozšířil o tuto výbornou techniku. Dlouho jsem čekal, než kineziotejpování začnou vyučovat i v masérské škole Refit, kde jsem absolvoval většinu kurzů. Když jsem se konečně dočkal a na vypsaný kurz se přihlásil, tak přisel covid a kurz byl zrušený. Následující dva termíny mi nevyhovovaly. V tomto roce, ale kineziotejpování bude. Pro jistotu mám, již vybranou i další školu, kde bych tento kurz mohl absolvovat. Realizováno k 1.4.2023.
  2/ Cvičení na YouTube - Když jsem před několika lety na svých stránkách zveřejnil 4 druhy rehabilitačního cvičení zaměřeného na odstranění bolestí zad a chodidel, tušil jsem, že pouhý slovní popis jak tato cvičení provádět, asi nebude stačit. To se mi později potvrdilo. Takže bych v průběhu tohoto roku chtěl tato cvičení natočit a uveřejnit.
  3/ Podcast - Občas se mě někdo z klientů zeptá, jak jsem se vlastně dostal k masírování. To mě inspirovalo a začal jsem připravovat podcast s názvem Jak jsem se stal masérem. Pokud se to povede, tak by mohl být letos hotový.
  4/ Facebook - Nikdy jsem nebyl velkým příznivcem sociálních sítí a nikdy jsem se tím netajil. Když začal covid, tak jsem přemýšlel, jak si udržet kontakt se zákazníky a jak je informovat o novinkách. Nakonec jsem se rozhodl, že zkusím facebook. To jsem ale netušil, že se dozvím, že nemohu mít účet na facebooku, protože moje aktivity se neshodují s jejich kodexem a pravidly. Vzhledem k tomu, že jsem facebook nikdy předtím nepoužíval, to bylo zvláštní. Řekl jsem si, že tomu dám ještě jednu šanci a že to letos zkusím ještě jednou. Realizováno k 6.1.2023.

  1.1.2023: Přehled nejdůležitějších novinek z roku 2022:
  1/ Bezhotovostní QR platby - Od února loňského roku můžete za mé služby platit i bezhotovostně prostřednictvím QR platby v internetovém bankovnictví ve vašem smartphonu.
  2/ Katalog masáží 2023 - Ke konci roku 2022 jsem pro rychlejší orientaci v mé nabídce udělal přehledný katalog masáží s jejich stručným popisem. Katalog naleznete zde.
  3/ Vylepšení internetových stránek - V průběhu roku jsem neustále pracoval na vylepšování internetových stránek. Zjednodušil jsem základní strukturu pro snadnější orientaci na stránkách, přidal vyhledávací okno, tlačítko pro rychlé volání a tlačítko pro napsání mailu. Stručné představení mých služeb v angličtině a nové logo.
  4/ Nový dárkový poukaz 2023 - Po delší době jsem ke konci roku pozměnil a vylepšil vzhled dárkových poukazů. Na ukázku titulní strany dárkového poukazu se můžete podívat zde.

  1.1.2023: V novém roce vám přeji především hodně zdraví, humoru, optimismu a splnění vašich snů. Bohužel jsem byl nucen pro nadcházející rok zvýšit ceny masáží. Věřím, ale že i po tomto zdražení zůstanou mé služby dostupné široké veřejnosti. Nový ceník naleznete zde. Přeji vám, aby to byla jediná negativní zpráva v tomto roce. Tedy pokud právě nečekáte výsledky covid testu. Váš masér Vojta

  © 2004-2023 Vojta Palek
  Design by Vojta Palek