Masérské a tělovýchovné služby

Domu Logo

Aktuality

Mobil Email Adresa

Vytvořeno: 9.11.2019
Aktualizováno: 9.6.2024

Legenda k barevnému zvýraznění:
 • Akce
 • Novinky
 • Připravuji
 • Omezení
 • Zajímavosti
 • Závody

  Zde jsou uvedeny novinky od 1.ledna do 31.prosince aktuálního roku:

  9.6.2024 - Kurz 1. pomoci Basic: Další kurz, kterého jsem se zúčastnil byl intenzivní třídenní kurz první pomoci Basic od společnosti ZDrSEM. Hlavní náplní kurzu bylo zvládnutí první pomoci při život ohrožujících stavech, jako je např. srdeční infarkt, mozková mrtvice, zástava srdce anebo masivní krvácení. Z další náplně bylo zajímavé např. řešení nasimulované dopravní nehody za běžného provozu v pražských ulicích, nácvik použití externího defibrilátoru anebo nácvik resuscitace nejen na dospělých, ale i na dětských modelech. Probíraných věcí, ale bylo mnohem více. Velkou předností tohoto kurzu bylo, že veškerou probíranou látku jsme si mohli vyzkoušet i prakticky, někdy i několikrát a nakonec jsme ji používali v modelových situacích, kterých bylo v průběhu celého kurzu několik. Pokud tedy hledáte kvalitní kurz první pomoci vedený lékaři a mediky, tak vám mohu ZDrSEM vřele doporučit.

  13.4.2024 - Diagnostika bederní páteř: První letošní zajímavý kurz mám za sebou. Byl zaměřený na diagnostiku vertebrogenních obtíží v oblasti bederní páteře a pánve, využití masáží, postizometrické relaxace, automobilizačních cvičení a dalších technik při jejich léčbě, prevenci, diagnostice a možnosti využití různých technik ke zlepšení funkce páteře.

  1.1.2024: V průběhu roku 2024 bych rád uvedl několik novinek. To jestli se mi to nakonec podaří, bude záležet na několika věcech, takže se nechte překvapit.
  1/ Spoušťové body - Ošetření spoušťových bodů nakonec budu mít jako samostatnou techniku a to již brzy.
  2/ Fasciální techniky - Fasciální techniky budou doplňovat ošetření spoušťových bodů.
  3/ Diagnostika bederní páteř - Mnoho mých klientů má problémy s bederní páteří a proto, abych jim mohl ještě lépe pomoct, se chystám na kurz diagnostiky. Realizováno: 13.4.2024
  4/ Diagnostika hrudní a krční páteř - Další neméně problematickou částí lidského těla je hrudní a krční páteř. Takže i tento kurz mám letos v plánu.

  1.1.2024: Přehled nejdůležitějších novinek z roku 2023:
  1/ Facebook - Od ledna 2023 můžete sledovat novinky také na Facebooku.
  2/ WhatsApp - Od ledna 2023 mě můžete kontaktovat rovněž prostřednictvím WhatsAppu.
  3/ Sleva na masáže - Od ledna 2023 máte možnost získat slevu 50-100% na základní masáže.
  4/ Kineziotejpování - Od dubna 2023 mám v nabídce konečně i kineziotejpování.
  5/ Změna provozní doby - Od srpna 2023 jsem byl okolnostmi přinucen změnit provozní dobu.
  6/ Permanentky - Od září 2023 máte možnost zakoupit si cenově výhodnou permanentku na masáže.

  1.1.2024: Do nového roku vám přeji hlavně pevné zdraví, hodně štěstí, spoustu optimismu a dobré nálady, splnění alespoň jednoho snu a ať se vám daří. Šťastný nový rok. Váš MASÉR Vojta PALEK.

  © 2004-2024 Vojta Palek
  Design by Vojta Palek