Aktuality

1.4.2020: Moje domněnka byla správná, a došlo k prodloužení zákazu prodeje služeb v provozovnách až do 11.4., což se týká masáží, které byly objednány na termíny 3.4. a 7.4. a které jsou tímto zrušeny. Doufám, že po velikonočních svátcích se začne s postupným uvolňováním restriktivních opatření a budeme se moci opět věnovat naší živnosti. Když se ale podívám na to, jak se situace zatím vyvíjí, tak je to spíše mé přání, než že bych tomu věřil. Takže si držme palce a neztrácejme naději. Vojta

23.3.2020: Bohužel se stalo to, co se dalo předpokládat a to prodloužení nouzového stavu do 1.4. Tzn., že jsou zrušeny všechny masáže, které se měly konat v salonu Isis v Hořovicích ve dnech 24.3., 27.3 a 30.3. Vzhledem k tomu, že se domnívám, že toto opatření bude následně prodlouženo minimálně do velikonočních svátků, tak zatím nedokážu odhadnout, kdy budete opět moci využívat našich služeb. Děkuji za pochopení. Vojta

16.3.2020: Vyhlášení nouzového stavu se dotklo také masáží, které probíhají v kosmetickém salonu Isis v Hořovicích. Zatím jsou zrušeny všechny masáže, které se měly konat dne 17.3. a 20.3.2020. Pokud máte objednanou masáž na tyto termíny a máme na Vás telefonický kontakt, budete o zrušení masáže informováni prostřednictvím SMS. V případě, že nevstoupí v platnost nové nařízení vlády, tak 24.3. budeme opět v salonu Isis masírovat. Děkuji za pochopení. Vojta

15.3.2020: Pod záložkou Cvičení v sekci Běžecký trénink, naleznete doplněný tréninkový plán na další 4týdny.

12.3.2020: Vyhlášení nouzového stavu se bohužel dotklo i našeho cvičení power yogy, které je tímto přerušeno. První cvičení, kterého se to týká se mělo konat 16.3.2020. Dále se nebudou konat všechna cvičení až do velikonočního pondělí. Pokud by došlo k předčasnému ukončení nouzového stavu, tak jakmile přestane platit zákaz organizování sportovních akcí v krytých sportovištích, tak začneme cvičit. Děkuji za pochopení. Vojta

1.2.2020: Pod záložkou Ke stažení si můžete stáhnout rozvrh cvičení power yogy pro období únor-červen 2020. V ceníku firmy Saloos došlo opět k několika úpravám.

22.1.2020: Do ceníku výrobků firmy Saloos, jsme doplnili novinky pro rok 2020.

19.1.2020: Pod záložkou Cvičení v sekci Běžecký trénink, naleznete doplněný tréninkový plán na dalších 8týdnů.

5.1.2020: Pod záložkou Cvičení, v sekci Kruhový trénink, naleznete informace o velmi účinném cvičení, které se dá praktikovat kdekoli bez jakýchkoli investic do vybavení. Vzorové cvičební plány si můžete stáhnout pod záložkou Ke stažení.

4.1.2020: Po vánočních prázdninách se opět rozbíhá cvičení power yogy. V pondělí 6.1.2020 ve 20:00, zahajujeme již 16.ročník.

1.1.2020: V novém roce Vám všem přejeme především pevné zdraví, protože to je to nejcennější co máme. Dále radost z každodenních maličkostí, protože jsou to právě každodenní radosti, které jsou kořením života. A nakonec neustávající optimismus, díky kterému můžete překlenout i méně světlá období. Mějte šťastný rok 2020. Dana a Vojta.

19.12.2019: Před vánoční přestávkou jsme ještě stihli přidat pod záložku Cvičení, další druh pohybové aktivity. Tentokrát se jedná o celomotorický test. Cvičení vhodné pro každého, kdo se chce hýbat a chce začít ihned, bez nutnosti si cokoli kupovat.

14.12.2019: Je před námi vánoční přestávka ve cvičení Power Yogy. Přejeme Vám, abyste tento čas prožili v klidu a pohodě a aby se Vám vyhnul předvánoční shon a stres. My dva, se o to také pokusíme, proto od 20.12. 14hodin do 1.1.2020, budeme mimo dosah telefonů a emailu. Krásné a pohodové Vánoce. Dana a Vojta.

09.12.2019: Zveřejnili jsme aktualizovaný a doplněný ceník kosmetiky saloos. Od teď, až do vydání nového ceníku, platí ceník s indexem 2020a.

07.12.2019: Do dokumentů, které se nacházejí pod záložkou Ke stažení, jsme přidali QR kódy. Můžete tak využít rychlého přístupu na tu část našich internetových stránek, která s dokumenty souvisí. Takže např. když budete chtít vědět, zda se koná cvičení power yogy, stačí načíst QR kód z vytištěného letáku power yogy a načte se Vám odkaz na rozvrh. Když budete chtít vědět více o našich masáží, tak z vytištěného ceníku načtete QR kód a odkaz Vás nasměruje na popis jednotlivých masáží. Atp.

30.11.2019: Pod záložkou Cvičení, v sekci Fitness, naleznete informace ke cvičebním plánům, které si můžete stáhnout pod záložkou Ke stažení. Pod záložkou Cvičení, v sekci Běžecký trénink naleznete informace, jak se připravit na 1.závod.

23.11.2019: Pod záložkou Výživa, naleznete nové informace týkající se výživy pro sportovce a informace o výživě podle krevních skupin. Pod záložkou Ke stažení, navíc naleznete v souboru Body pro měření, obrázek s vyznačenými místy, kde provádět měření % tělesného tuku. Pod záložkou Cvičení v sekci Běžecký trénink, naleznete doplněný tréninkový plán na dalších 8týdnů.

17.11.2019: Pod záložkou Výživa, naleznete doplněné a aktualizované informace týkající se výživy. Tato část je nyní rozdělena do čtyř sekcí. V první sekci naleznete všeobecné informace určené pro každého, kdo se zajímá o zdravé stravování. Ve druhé naleznete kalkulátory obezity. Ve třetí naleznete informace o hubnutí. Na čtvrté sekci, která se bude věnovat výživě pro sportovce, pracujeme a bude zveřejněná během následujících týdnů.

09.11.2019: Nově zde naleznete pod záložkou Cvičení rozsáhlou sekci věnující se běhu, cvičení s vlastní vahou, fitness, strečinku a rehabilitačnímu cvičení. Pod záložkou Knihy, odkazy na tituly, které by Vám mohli pomoci při cvičení a změně životního stylu. Pod záložkou Ke stažení, pak ceníky, rehabilitační cvičební plány zaměřené proti bolesti bederní, hrudní a krční části zad a chodidel a cvičební plány pro běžecké novice. Nakonec jsme přepracovali sekci věnující se masážím a prodeji. Na sekci věnující se výživě pracujeme a bude zveřejněná během následujících týdnů.

09.11.2019: Spuštění přepracované, doplněné a aktualizované verze našich internetových stránek. Pod záložkou Aktuality, naleznete informace o novinkách na našich internetových stránkách nebo v našich službách. Pod záložkou Rozvrh, termíny kdy bude anebo nebude, probíhat cvičení power yogy. Pod záložkou Masáže, informace o druzích masáží, které provádíme. Pod záložkou Cvičení, informace o druzích cvičení, které nabízíme. Pod záložkou Výživa, informace o výživě, které by Vám mohli pomoci v péči o Vaše zdraví. Pod záložkou Prodej, informace o dárkových poukazech a produktech firmy Saloos, které je možné si objednat naším prostřednictvím. Pod záložkou Knihy, informace o zajímavých knihách, které se týkají cvičení a výživy. Pod záložkou Ke stažení, si můžete stáhnout ceníky a cvičební plány. Pod záložkou Kontakt, informace kdy, jak a na koho se máte obrátit v případě, že se chcete objednat na masáž, cvičení nebo chcete jen nějakou informaci. Doufáme, že se Vám nová podoba našich stránek bude líbit, a že zde naleznete mnohem více užitečných informací.

© 2004 Vojta Palek
Design by Vojta Palek