Masáže - Čokoládová masáž

Vytvořeno: 9.11.2019

Základní informace:

Čokoládová masáž je v naší nabídce od května 2010 a řadíme jí do kategorie luxusních masáží. Je to masáž, která je zaměřená na relaxaci, uvolnění svalstva a omlazení vzhledu pokožky. Dále pak navozuje pocity blaženosti, působí proti stresu a špatné náladě. Na začátku masáže provádíme peeling s výtažky z mořských řas. Díky jemu dojde k odstranění odumřelých buněk, prokrvení pokožky a pokožka se připraví na vstřebávání vitamínů, aminokyselin a minerálů z čokolády. Po odstranění peelingu pleťovou vodou a vlažnými žínkami, následuje masáž horkou směsí 70% čokolády a 30% rostlinného Bio oleje. Po masáži se přidá další vrstva čokolády, která na pokožce zůstane delší dobu ve formě zábalu. Po ukončení zábalu se čokoláda odstraní pomocí vlažných žínek. Na závěr na ošetřovanou partii naneseme čokoládový krém, který se již nestírá, ale zůstává na pokožce. Tento krém se velice dobře a rychle vstřebává a nezanechává mastné stopy. Stejným způsobem se postupně masírují záda, dolní a horní končetiny. Protože se snažíme, abyste si tuto luxusní masáž co nejvíce vychutnala, jsou veškeré části těla, kterým se právě nevěnujeme přikryty ručníky. Čokoláda, kterou používáme během masáže je speciální čokoláda určená k masáži od italské společnosti Gerard´s a je tvořena směsí kakaa a oleje z kakaových bobů. K jídlu není vhodná, protože neobsahuje cukr a mléko a je tedy velmi hořká. Od stejné firmy jsou i ostatní výrobky, které používáme během masáže: peeling i čokoládový krém. Po masáži rozhodně nedoporučujeme dát si koupel nebo sprchu, ale naopak nechat čokoládu působit co nejdéle, vaše pokožka bude příjemně hladká a krásně provoněná. Nemusíte se obávat, že si ušpiníte vaše oblečení, protože čokoládu beze zbytku odstraníme z vaší pokožky.

Důležité informace:

  • Čokoládová masáž trvá cca 110 minut a masírujeme při ní záda, dolní a horní končetiny.
  • Při čokoládové masáži používáme přírodní rostlinné oleje značky Saloos v Bio kvalitě a výrobky značky Gerard´s: čokoládu, peeling a čokoládový krém.
  • Někdy se může stát, že se během čokoládové masáže trochu čokolády dostane i na spodní prádlo, proto vám doporučujeme, abyste si na tuto masáž vzala spodní prádlo v tmavé barvě.
  • Při alergii na čokoládu, není čokoládová masáž vhodná.
  • V případě jakýchkoli nejasností nás kontaktujte.
  • Dana a Vojta

    © 2004-2021 Vojta Palek
    Design by Vojta Palek