Masérské a tělovýchovné služby

Domu Logo

Masáže - Informace

Mobil Email Adresa

Vytvořeno: 9.11.2019
Aktualizováno: 9.6.2024

Základní informace:

Naše historie v oboru masérství se začala psát na začátku roku 2004, kdy jsme oba absolvovali základní masérský kurz. Postupně jsme absolvovali další a další kurzy a školení, rozšiřovali nabízené služby, až jsme v roce 2014, měli v nabídce 14 druhů masáží. Časem jsme zjistili, že o aromaterapeutickou a pepřovou masáž byl tak malý zájem, že se nevyplatilo tyto druhy masáží nabízet, a tak jsme je vyřadili z naší nabídky. Postupně jsme v roce 2023, do nabídky zařadili další zajímavé techniky, takže v současné době nabízíme 15 různých masáží a technik. Tyto masáže příznivě působí na regeneraci svalů, kloubů, vnitřních orgánů a psychiky.

V červnu 2021 se po 16 letech praxe, manželka rozhodla ze zdravotních důvodů ukončit poskytování masérských služeb. Čas ukáže, jestli to bude natrvalo anebo jestli se po delší přestávce k této činnosti opět vrátí. Takže pro objednání se zatím obracejte výhradně na mě, na Vašeho maséra Vojtu.

V současné době si můžete vybrat ze dvou míst na okrese Beroun, kde vás mohu namasírovat. Prvním místem je váš domov. Většina mých klientů, ke kterým dojíždím je z Berounska, Hořovicka a Komárovska, tzn., že oblast mé působnosti je přibližně mezi Berounem a západní hranicí okresu Beroun. Aby bylo zachováno vaše maximální pohodlí, vozím si s sebou skládací masérské lehátko. K masáži je potřeba čistá větraná místnost, kde se nekouří a ve které se nechá toto lehátko rozložit. Lehátko je dlouhé 1,8m a široké 0,64m a okolo něj je potřeba asi 0,5m. Takže prostorová náročnost je minimální. K masáži potřebujete pouze větší ručník jako podložku pod sebe.

Druhým místem je kosmetický salon Isis v Hořovicích, v Pražské ulici 12. Zde si můžete dopřát masáž každé úterý a čtvrtek. Sudé týdny v úterý od 8:30 do 16:30 a ve čtvrtek od 11:30 do 20:00. Liché týdny v úterý od 11:30 do 20:00 a ve čtvrtek od 8:30 do 13:30. Na masáž si sebou nepotřebujete nic nosit, tedy kromě peněz, popřípadě dárkového poukazu anebo permanentky. Pro objednání je vhodné volat minimálně 2 týdny předem. Jméno našeho salonu nemá nic společného s islamistickým extremismem, protože je to jméno jedné z nejdůležitějších egyptských bohyň, bohyně Isis, rovněž známé pod jménem Eset.

Důležité informace:

 • Aktuální ceník masáží naleznete pod záložkou stahuj.
 • Prohlédněte si nový katalog masáží pro rok 2023.
 • Zde si můžete přečíst rozhovor, ve kterém se dozvíte to nejdůležitějších o masážích.
 • Platby za masáže přijímám v hotovosti anebo bezhotovostně prostřednictvím QR platby. Platební karty nepřijímám.
 • Minimální věk pro využívání mých služeb je 18 let. V případě, že chcete, abych namasíroval vaše nezletilé dítě, musíte ho na masáž doprovodit.
 • Než se budete objednávat, tak si nejdříve vyberte druh masáže, o který máte zájem, a až potom mě kontaktujte.
 • Pokud si objednáte masáž k vám domů, tak je nutné, abych mohl v blízkosti vašeho domova zaparkovat.
 • Před masáží je vhodné dopřát si koupel nebo sprchu, aby se pokožka očistila a lépe tak mohla absorbovat směs masážního oleje.
 • Nechoďte na masáž s plným žaludkem. Z pravidla budete ležet na břiše a mohlo by se vám udělat nevolno.
 • Na masáž byste rozhodně neměla chodit, pokud máte horečku, angínu, chřipku, ekzém nebo jiné poranění kůže, jste pod vlivem alkoholu nebo drog. V takovém případě prosím o včasné zrušení objednávky, alespoň 60 minut předem.
 • Během těhotenství můžete přijít na rekondiční masáž zad a šíje a je nutno před masáží upozornit na to, že jste v jiném stavu. Celá masáž probíhá vsedě. Můžete si také dopřát indickou masáž.
 • Při chronickém onemocnění se o vhodnosti masáže poraďte se svým ošetřujícím lékařem.
 • Na masáž v salonu Isis v Hořovicích choďte, prosím včas. Raději 5 minut před objednaným časem. Objednávky na masáže jsou zde v půl hodinových intervalech. Proto pokud přijdete déle, bude vám masáž zkrácena, tak abychom končili v plánovaný čas a nezdržovali dalšího zákazníka.
 • Po masáži je vhodné dodržet klidový režim. Necvičit, nic těžkého nezvedat, nedělat prudké pohyby, dodržovat pitný režim a tepelný komfort. Nesmíte zapomenout, že po masáži budou vaše svaly a klouby uvolněné a při nevhodném pohybu, může velice snadno dojít k blokaci.
 • Pokud jste nikdy nebo dlouho nebyla na masáži anebo jste byla zvyklá na jiný druh masáží, můžete druhý den pociťovat zvýšenou bolestivost svalů. Je to velmi podobný pocit jako před začínající chřipkou, s tím rozdílem, že zpravidla trvá jen následující den po masáži. Naštěstí se to týká jen malého procenta zákazníků, ale i tak je dobré, abyste věděla, že se to může stát.
 • V případě jakýchkoli nejasností mě kontaktujte.
 • Bezpečnostní informace:

 • V případě, že máte obavy objednat si mě k sobě domů, protože jsem cizí. Přijďte nejprve na masáž do kosmetického salonu Isis v Hořovicích. Zjistíte kdo jsem, že má firma skutečně funguje a že opravdu poskytuje mnou prezentované služby.
 • Pokud si nejste jistá, zda osoba, která k vám přijela domů, jsem skutečně já, Váš masér Vojta, nechte si nejprve předložit občanský průkaz.
 • Pamatujte si, že jediné telefonní číslo, které používám ke komunikaci se zákazníky, je +420 737 864 039. Jestliže vám někdo volá z jiného telefonního čísla a vydává se za Vašeho maséra Vojtu, tak je to podvodník.
 • Upozornění:

  Vzhledem k tomu, že se začaly množit případy, kdy se zákazník objednal na masáž, objednávku nezrušil a na masáž nepřišel a mě tak vznikaly prostoje, a navíc jsem nemohl vyhovět zákazníkům, kteří měli o masáž opravdu zájem, rozhodl jsem se proto zpoplatnit nezrušené objednávky, tak jako kdyby masáž proběhla. Takže pokud svůj termín masáže včas nezrušíte, alespoň 60 minut předem, bude vám při příští návštěvě účtována cena masáže, kterou jste nezrušila. Pokud máte dárkový poukaz, bude vám tato částka automaticky odečtena. Pokud byste částku odmítla uhradit, objednám vás na další masáž pouze v případě platby předem, hotově nebo převodem na účet. Platba předem bude platit pouze pro jeden termín a tento termín nebude možné přesunout ani zrušit.

  Permanentky na masáže:

  Od 1.9.2023 máte možnost zakoupit si permanentky na masáže a chodit tak na masáže za zvýhodněné ceny. V prodeji jsou dva druhy permanentek. První má platnost 12 měsíců od data vystavení, stojí 3.500Kč a opravňuje vás k čerpání 11 půlhodinových základních masáží. Tzn., že zaplatíte 10 masáží a 11. masáž máte zdarma. Druhá permanentka má platnost 6 měsíců od data vystavení, stojí 2.000Kč a opravňuje vás k čerpání 6 půlhodinových základních masáží. Tzn., že u 5masáží zaplatíte plnou cenou a 6. masáž máte za cenu zvýhodněnou. Permanentky lze využít pouze na následující základní masáže: 1. Baňková masáž. 2. Havajská masáž. 3. Indická masáž. 4. Jemné techniky. 5. Rekondiční masáž zad a šíje. 6. Rekondiční masáž horních končetin. 7. Rekondiční masáž dolních končetin. 8. Rekondiční masáž celková. S tím, že masáže č. 1-6 jsou na permanentce počítány jako jedna masáž. Masáž č. 7 jako 2 masáže. A masáž č. 8 jako 4 masáže. Permanentka je nepřenosná a masáže z ní může čerpat pouze jedna osoba, a to ta, na kterou je permanentka vystavená. Majitel permanentky nemůže tedy nikoho pozvat na masáž. V případě ztráty nevzniká žádný nárok na vystavení nové permanentky. Pokud zapomenete permanentku přinést na masáž, budete platit plnou cenu. Permanentky lze použít jak na masáže v kosmetickém salonu Isis, tak na masáže v pohodlí vašeho domova.

  Sleva na masáže:

  Pod záložkou Stahuj si stáhněte formulář Poukaz na slevu. Vytiskněte ho na formát A5 a vyplňte do něj Vaše jméno a příjmení. Doporučte mé služby a dotyčné osobě předejte vyplněný formulář. Zároveň jí řekněte, aby mi Vámi vyplněný formulář předala. Tím se formulář vrátí zpět ke mně a při příští masáži budete moct využít slevu. Za každou osobu, které doporučíte mé služby a která mi předá formulář s Vaším jménem, získáváte 50% slevu. Za dvě osoby budete mít tedy masáž zcela zdarma. Nezapomeňte, že na každou osobu musí být nový formulář s Vaším jménem. Jediné dvě podmínky jsou, že osoba, která dává doporučení je již mým klientem a že osoba, které dává doporučení, u mě nikdy na masáži nebyla. Slevu lze použít pouze pro základní půlhodinové masáže: baňkovou masáž, havajskou masáž, indickou masáž, jemné techniky a rekondiční masáž zad a šíje. Pokud chodíte na masáže do salonu Isis, můžete slevu čerpat v salonu Isis. Pokud využíváte masáže v pohodlí domova, můžete slevu čerpat doma. Tato akce platí do odvolání.

  Masáže pro firmu Kostal Čenkov:

  Zaměstnanci firmy Kostal Čenkov mají od roku 2013 10% slevu na masáže. Nárok na slevu je nutno prokázat zaměstnaneckým průkazem.

  Masáže pro PČR:

  Na základě výběrového řízení mohou příslušníci Policie České republiky z OOP Hořovice a KŘ PČR Beroun chodit na masáže do vyčerpání vysoutěžené částky. Na masáž je možné přijít maximálně 1x za měsíc a po masáži je nutné vyplnit formulář pro krajské ředitelství PČR. Pro příslušníky PČR je připravena policejní masáž vzor 21. Na masáž je nutné se objednat předem a při objednání je nutno uvést, že se objednává policista.

  Licence:

 • Masérská škola REFIT existuje od roku 1991 a vlastní akreditaci Ministerstva školství a mládeže České republiky. Založil ji a vede Stanislav Hervert, dlouholetý masér reprezentace atletů a vedoucí masér olympijských výprav: Nagano 1998, Sydney 2000, Salt Lake City 2002, Atheny 2004, Torino 2006, Peking 2008, Vancouver 2010 a Londýn 2012. Díky jeho zkušenostem má školící zařízení vysokou úroveň a od svého vzniku vyškolilo velké množství kvalitních masérů. Na tom má také velký podíl vysoce kvalifikovaný lektorský sbor, skládající se z lékařů, pedagogů, rehabilitačních pracovníků a státních masérů. V případě, že máte zájem dozvědět se o masérské škole pana Herverta více informací, můžete navštívit jejich internetové stránky: www.refit.cz. Vlastním licenci Masér pro sportovní a rekondiční masáže, diplom reflexní terapie, jemné techniky, manuální lymfodrenáž, baňková masáž, havajská masáž lávovými kameny I a II, čokoládová masáž, pepřová masáž, medová masáž, indická masáž hlavy, kineziotejpování, trigger points, fasciální techniky, diagnostika bederní páteř.
 • Asociace českých aromaterapeutů je organizace sdružující odborné aromaterapeuty, vydávající specializovaný časopis a pořádající různá školení a semináře. Byla založena v roce 1996 a jejím hlavním cílem je popularizace aromaterapie pro širokou veřejnost a zajištění vysoké kvality vzdělávání nových aromaterapeutů. Podrobnější informace naleznete na internetových stránkách: www.aromaterapie.cz. Vlastním diplom Základní kurz aromaterapie.
 • Beáta a Julius Patakyovi jsou manželé zabývající se od roku 1991 alternativní medicínou, zvláště pak reflexní terapií. Jsou pokračovateli ing. Jiřího Janči CSc. Od roku 1994 pořádají kurzy a školu reflexní terapie, provozují soukromou ordinaci a vydávají odborné publikace. Více informací naleznete na: www.patakyovi.cz. Vlastním diplom Reflexní terapie a Škola reflexní terapie.
 • K dnešnímu dni mám za sebou vzdělávání v oblasti masáží v rozsahu 419 hodin doložených diplomy a mnoho dalších hodin samostudia.
 • Absolvované kurzy:

 • Kurz 1. pomoci Basic, 7.-9.6.2024, ZDrSEM
 • Diagnostika bederní páteř, 13.4.2024, Refit
 • Fasciální techniky, 15.10.2023, Refit
 • Trigger points, 24.9.2023, Refit
 • Kineziotejpování, 26.3.2023, Refit
 • Kurz 1. pomoci Reaguj, 1.5.2022, ZDrSEM
 • Indická masáž hlavy, 21.6.2014, Refit
 • Medová masáž, 12.10.2010, Refit
 • Pepřová masáž, 7.6.2010, Refit
 • Čokoládová masáž, 31.3.2010, Refit
 • Škola reflexní terapie, 18.10.2008, Patakyovi
 • Havajská masáž lávovými kameny II, 12.10.2008, Refit
 • Havajská masáž lávovými kameny I, 16.3.2008, Refit
 • Kurz reflexní terapie, 27.1.2008, Patakyovi
 • Baňková masáž, 1.12.2007, Refit
 • Základní kurz aromaterapie, 5.2.2006, AČA
 • Manuální lymfodrenáž, 15.3.2005, Refit
 • Jemné techniky, 18.1.2005, Refit
 • Reflexní terapie, 10.10.2004, Refit
 • Sportovní a rekondiční masáže, 14.3.2004, Refit
 • Reference:

  Za dobu naší činnosti, jsme poskytovali masérské služby mimo jiné i pro následující státní instituce:

 • Policie České republiky (2021-2023)
 • Lesy České republiky (2021-2022)
 • Ministerstvo obrany České republiky (2012-2013)
 • Český telekomunikační úřad (2010, 2012)
 • Pozemkový fond České republiky (2009-2011)
 • Úřad práce Hořovice (2007-2011)
 • Ministerstvo zdravotnictví České republiky (2009)
 • Český statistický úřad (2009)
 • Váš masér Vojta

  © 2004-2024 Vojta Palek
  Design by Vojta Palek